دولت سیزدهم کوشش خود را برای تسهیل موانع فراوری به کار گرفته است

به گزارش وبلاگ عینک من، معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم کوشش خود را برای تسهیل و برطرف موانع فراوری به کار گرفته و با اجرای برنامه های دقیق و کارشناسی فراوری را برای فراوریکنندگان تسهیل و سودآور خواهد نمود.

دولت سیزدهم کوشش خود را برای تسهیل موانع فراوری به کار گرفته است

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ عینک من به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه برطرف مسائل کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی با حضور معاون اجرایی رئیس جمهوری، نمایندگان مالک کارخانه، نماینده استانداری فارس و نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار و طرفین درباره نحوه و زمان بندی اقدامات لازم برای شروع به کار مجدد این کارخانه توافق کردند.

صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهوری در این جلسه گفت: دولت سیزدهم تمام کوشش خود را برای تسهیل و برطرف موانع فراوری به کار گرفته و با اجرای برنامه های دقیق و کارشناسی فراوری را برای فراوریکنندگان تسهیل و سودآور خواهد نمود.

در این جلسه مقرر شد مالک کارخانه برنامه زمانی بازسازی و آماده سازی کارخانه را تا 15 آبان به استانداری، اداره کل صنعت، معدن و تجارت و نیز دادگستری استان فارس تحویل داده و نسبت به اجرای این برنامه تضمین های لازم را ارائه کند.

پس از این اقدامات، ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان فارس نسبت به استمهال مطالبات معوق دستگاه ها از این کارخانه اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد.

بعلاوه پس از اجرای 80 درصد از برنامه بازسازی و آماده سازی کارخانه به وسیله مالک و تأیید آن از سوی اداره کل صمت استان، وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به آنالیز و تأیید درخواست تأمین سرمایه در گردش این واحد فراوریی اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دولت سیزدهم کوشش خود را برای تسهیل موانع فراوری به کار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت سیزدهم کوشش خود را برای تسهیل موانع فراوری به کار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید